Verta mokytis

Tik masažuotojo mokymo programoje mokoma gydomųjų masažų, susijusių su konkrečiomis ligomis: chirurginės ligos ir masažas, nervų ligos ir masažas, vidaus ligos ir masažas, vaikų ligos ir masažas.

Mokyklos „Art of Beauty“ masažuotojo mokymo programa skiriasi nuo kitų mokymo įstaigų masažuotojo mokymo programų, kadangi yra parengta remiantis tarptautiniais standartais, atsižvelgiant į pasaulines tendencijas. Mokymo kokybę garantuoja tai, kad Mokyklos „Art of Beauty“ masažuotojo mokymo programa yra suderinta su LR Sveikatos apsaugos ministerija, kuri patvirtina aukštą masažuotojų paruošimo lygį, kuris atitinka keliamus reikalavimus.

Be jau išvardintų masažų, taip pat mokoma šių dalykų: sportinis masažas, netaisyklinga laikysena ir masažas, higieninis ir kosmetinis masažas. Be to Mokyklos „Art of Beauty“ masažuotojai yra mokinami SPA srities ypatybių: supažindinami su SPA filosofija, ritualais, gamtos ištekliais, naudojamais SPA procedūrose, mokomi kūno priežiūros pagrindų, ir kaip kūno procedūros gali būti derinamos su masažu.

Praktiniai užsiėmimai sudaro 70% mokymo programos.

Didžiuojamės savo masažo mokytojais, kurie masažo mokėsi ne tik Lietuvoje, turi tarptautines kvalifikacijas, nuolat tobulina savo praktinius įgūdžius ir gilina žinias užsienyje, visą savo turimą patirtį perduoda mokiniams.

 

Praktika garantuota

Mokykla „Art of Beauty“ aprūpina praktikos vietomis medicinos įstaigose, ne tik privačiose, bet valstybinėse sveikatos priežiūros įstaigose. Šiuo metu bendradarbiaujame su tokiomis įstaigomis: Vilniaus miesto klinikine ligonine, Sanatorija „Pušyno kelias“, LR VRM Medicinos centras, Karoliniškių poliklinika, Šeškinės poliklinika, Medicinos klinika MIRAMEDA, Gemma sveikatos centras, SPA ir sveikatingumo centras Trasalis ir kt.

Be to masažuotojai dalį praktikos gali atlikti įvairiuose masažo kabinetuose bei SPA centruose ne tik Lietuvoje bet ir užsienyje. Mokykla „Art of Beauty“ bendradarbiaudama su užsienio partneriais, siūlo galimybes atlikti praktiką Graikijos, Ispanijos, Kipro kurortuose, kruiziniuose laivuose, Didžiosios Britanijos ar Jungtinių Arabų Emyratų prabangiuose SPA viešbučiuose.

 

Mokslų kaina

Masažuotojo mokslų kaina 500 € per pusmetį. Papildomai už medžiagas mokėti nereikės.

Jei baigėte aukštąją ar aukštesniąją mokyklą, bendruosius dalykus, kurių valandų skaičius atitinka mūsų mokyklos programoje esantį valandų skaičių, užskaitysime ir užsiėmimų lankyti nereikės.

 

Daugiau informacijos apie masažuotojo mokslus rasite mūsų svetainėje www.mokyklaaob.lt arba paskambinę tel. 8 630 08998.

 

Mokykla "Art of Beauty"

Pamėnkalnio g. 15 / Vasario 16-osios g., Vilnius (3 aukštas)

El. paštas: mokykla@aob.lt

Tel.: +370 630 08998