Mokykla „Art of Beauty“ įsteigta 2009 m. ir jai suteikta Švietimo ir mokslo ministerijos licencija Nr. 003499 formaliojo prosesinio mokymo programų vykdymui. Mokykla „Art of Beauty“ yra sertifikuota įstaiga, atitinkanti ISO 9001:2008 standarto reikalavimus.

Kaip tapti geru kosmetologu, kuris, iškart po mokslų baigimo, turi pakankamai praktinių gebėjimų dirbti Lietuvoje ir užsienyje?

Dažniausiai grožio salonų Lietuvoje ir užsienyje savininkai, priimdami darbui kosmetologą, reikalauja praktinės patirties. „Nėra laiko mokytis, – pasakys bet kuris iš jų, – reikia dirbti.“ Darbdaviai susiduria su švietimo sistemos spragomis, kai 2 ar 3 metus mokęsis šio amato specialistas, turėdamas diplomą, bijo net prisiliesti prie kliento.

„25 metus dirbdama kosmetologe, vesdama seminarus įvairių mokymo įstaigų paruoštiems specialistams, bendraudama su darbdaviais, supratau kokių specialistų-kosmetologų trūksta. Rengdama programą, rinkdamasi profesijos mokytojus vadovavausi tarptautiniais CIDESCO ir INFA kosmetologų ruošimo kriterijais“ – sako Kosmetikų ir kosmetologų asociacijos prezidentė, Mokyklos „Art of Beauty“ direktorė Rūta Bražiūnienė.

„Mūsų mokyklos diplomantės, dar nebaigusios mokslų, jau dirba ir darbdavių yra labai vertinamos“ – sako Rūta Bražiūnienė. 100 % mokinių įsidarbinimas.

Mokykloje „Art of Beauty“ verta mokytis nes:

  • Visos mokymo programos parengtos remiantis tarptautiniais standartais bei reikalavimais.
  • Masažuotojo ir higieninės kosmetikos kosmetiko mokymo programos yra suderintos su LR Sveikatos apsaugos ministerija ir patvirtintos LR Švietimo ir mokslo ministerijos.
  • Išduodamas valstybinis Švietimo ir mokslo ministerijos patvirtintas profesinio mokymo diplomas. Pridedamas Europass pažymėjimo priedėlis.
  • Praktiniai užsiėmimai sudaro 70% mokymo programos.
  • Užsiėmimus veda tarptautinę kvalifikaciją turintys profesijos mokytojai-praktikai.
  • Dirbame tik su profesionalia kosmetika: vokiečių gamintojo PHYRIS bei prancūzų gamintojo SOSKIN.
  • Stojant biologijos ir chemijos valstybiniai egzaminai nebūtini.
  • Jei baigėte aukštąją ar aukštesniąją mokyklą, bendruosius dalykus, kurių valandų skaičius atitinka mūsų mokyklos programoje esantį valandų skaičių, užskaitysime ir užsiėmimų lankyti nereikės. Atitinkamai sumažės ir mokestis už mokslą.
  • Praktiniams užsėmimams grupė dalinama pusiau – užsiėmimai vyksta rytinėje ir popietinėje grupėse, todėl yra galimybė mokslus derinti su nepilna darbo diena.
  • Mokyklos „Art of Beauty“ diplomantės turi galimybę valstybinio kvalifikacinio egzamino metu laikyti tarptautinį grožio terapeuto (CIDESCO) arba grožio estetiko (INFA) egzaminą ir gauti tarptautinį diplomą, kuris suteikia daugiau galimybių dirbti užsienio šalyse.
Dokumentų priėmimas vyksta nuo gegužės 1 d.!
Priėmimo metu vyksta motyvacinis pokalbis.
Mokslų pradžia – rugsėjo 1 d.
 
VšĮ Mokykla „Art of Beauty“
Pamėnkalnio g. 15 / Vasario 16-osios g., 01114 Vilnius (3 aukštas)
El. paštas: mokykla@aob.lt
Tel.: +370 630 08998

Daugiau informacijos www.mokyklaaob.lt