Mokykla “Art Of Beauty” kviečia mokytis tokių mokymo programų: Higieninės kosmetikos kosmetiko, masažuotojo, CIDESCO grožio terapeuto, INFA grožio estetiko, ITEC sportinio masažo specialybių.

Visos mokymo programos parengtos remiantis tarptautiniais standartais ir suderintos su Sveikatos apsaugos ministerija bei patvirtintos Švietimo ir mokslo ministerijos, išduodamas Švietimo ir mokslo ministerijos patvirtintas profesinio mokymo diplomas. Mokykla "Art of Beauty" vienintelė akredituota mokykla Lietuvoje, kuri turi ir suteikia tarptautinius CIDESCO grožio terapeuto, INFA grožio estetiko ir ITEC sportinio masažo diplomus.

2017-2018 metais mokyklos augimas ir vėl buvo DIDŽIAUSIAS. Tai tik įrodo, kad higieninės kosmetikos kosmetiko ir masažuotojo specialybės yra labai reikalingos, paklausios ir naudingos. O mokinių paruošimas mūsų mokykloje vienas geriausių. 

Kodėl verta čia mokytis, nes:

Visos mokymo programos parengtos remiantis tarptautiniais standartais bei reikalavimais.

Masažuotojo ir higieninės kosmetikos kosmetiko mokymo programos yra suderintos su LR Sveikatos apsaugos ministerija ir patvirtintos LR Švietimo ir mokslo ministerijos.

Išduodamas valstybinis Švietimo ir mokslo ministerijos patvirtintas profesinio mokymo diplomas. Pridedamas Europass pažymėjimo priedėlis.

Praktiniai užsiėmimai sudaro 70% mokymo programos.

Užsiėmimus veda tarptautinę kvalifikaciją turintys profesijos mokytojai-praktikai.

Dirbame tik su profesionalia kosmetika: vokiečių gamintoju PHYRIS bei DALTON.

Stojant biologijos ir chemijos valstybiniai egzaminai nebūtini.

Jei baigėte aukštąją ar aukštesniąją mokyklą, bendruosius dalykus, kurių valandų skaičius atitinka mūsų mokyklos programoje esantį valandų skaičių, užskaitysime ir užsiėmimų lankyti nereikės.

Mokyklos „Art of Beauty“ diplomantės turi galimybę valstybinio kvalifikacinio egzamino metu laikyti tarptautinį grožio terapeuto (CIDESCO) arba grožio estetiko (INFA) egzaminą ir gauti tarptautinį diplomą, kuris suteikia daugiau galimybių dirbti užsienio šalyse.

Dokumentų priėmimas vyksta nuo gegužės 1 d.!
Priėmimo metu vyksta motyvacinis pokalbis.
Mokslų pradžia – rugsėjo 1 d.

VšĮ Mokykla „Art of Beauty“
Pamėnkalnio g. 15 / Vasario 16-osios g., 01114 Vilnius (3 aukštas)
El. paštas: mokykla@aob.lt
Tel.: +370 630 08998
Daugiau informacijos www.mokyklaaob.lt