1991-aisiais įkurtas LCC tarptautinis universitetas, siūlantis amerikietiškojo tipo artes liberales išsilavinimo modelį, sėkmingai įsitvirtino Klaipėdoje ir pernai atšventė jau 20-ąjį veiklos jubiliejų. 
 
 
Daugiau nei 1200 absolventų per du dešimtmečius paruošęs, vieną moderniausių Lietuvoje studentų miestelių pastatęs ir puikią reputaciją tiek regione, tiek užsienyje pelnęs universitetas šiuo metu LCC siūlo keturias universitetines bakalaurines studijų programas – Verslo administravimą, Anglų kalbą ir literatūrą, Psichologiją ir Evangeliškąją teologiją. Taip pat siūloma ir Lietuvoje nauja magistro studijų programa – Užsienio kalbų mokymas: anglų kalba, kuri vykdoma nuotoliniu būdu. Be to, bakalauro programose studijuojantis jaunimas gali rinktis patinkančią specialybės koncentraciją – vadinamuosius studijų modulius, kurių pagalba gilinamos žinios pageidaujamoje srityje. Jų siūloma net keliolika. 
 
Prieš dvidešimt metų bakalaurines studijas LCC pradėjo pirmoji būsimųjų bakalaurų grupė, kurioje tuo metu buvo viso labo 22 studentai. Šiais akademiniais metais universitetas pasitiko 650 studentų iš 26 pasaulio šalių. Per du dešimtmečius pasikeitė ne tik studentų skaičius. Vietoje nuomojamų atsirado savi pastatai – Klaipėdoje, Kretingos gatvėje, kelių hektarų teritorijoje įsikūrė kone moderniausias Lietuvoje studentų miestelis. Šiuo metu studentai gali mėgautis moderniomis auditorijomis, turtinga biblioteka, sportui ir renginiams skirtu Michealsen centru, moderniais, šviežiai pastatytais Neumann ir Enns bendrabučiais. 
 
LCC žinomas ne tik dėl aukšto akademinio lygio, bet ir dėl draugiškos ir be galo margos bendruomenės. Tai – kone tarptautiškiausia aukštoji mokykla Baltijos regione. Be nuolat LCC studijuojančio jaunimo, kiekvieną semestrą į universitetą pagal mainų programas atvyksta užsieniečiai studentai iš JAV ir Erasmus programoje dalyvaujančių Europos valstybių. Paskaitas universitete taipogi skaito tarptautinis dėstytojų kolektyvas – iš Šiaurės Amerikos, Vakarų Europos bei Lietuvos kilę profesoriai. Kadangi LCC yra tarptautinis universitetas, paskaitos čia vyksta anglų kalba. 
 
Pagrindinis LCC propaguojamo vakarietiškojo artes liberales mokymo principas – taikant aktyvius mokymo metodus teikti platų išsilavinimą, skiepyti krikščioniško gyvenimo vertybes, lavinti jaunimo bendrąją erudiciją, saviraišką, ugdyti aktyvias, doras ir sąžiningas asmenybes, gebančias prisitaikyti prie nuolat kintančių visuomenės poreikių. LCC skatina studentus tapti iniciatyviais piliečiais, nebijoti prisiimti atsakomybės ir aktyviai dalyvauti savo šalies visuomeniniame gyvenime. 
 
Modernūs pastatai ir įranga, dinamiška universiteto bendruomenė, įvairi veikla po paskaitų, draugiška ir svetinga atmosfera sudaro sąlygas studentams bręsti ir augti kaip asmenybėms. 
 
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             
Daugiau apie LCC tarptautinį universitetą galima sužinoti apsilankius jo interneto svetainėje www.lcc.lt arba Facebook puslapyje, parašius elektroninį laišką Priėmimo skyriaus specialistams adresu info@lcc.lt, paskambinus telefonu 8 46 310 460 arba atvykus adresu Kretingos g. 36 Klaipėdoje.