Modernus profesinis mokymas gali tapti Jūsų pasirinkimu!
Abejoji, kokią specialybę pasirinkti? Kokioje mokymo institucijoje mokytis? Nesijaudink, tokie klausimai kankina kiekvieną jauną žmogų. Artėjant laikui pasirinkti specialybę svarbu iš naujo įvertinti savo pomėgius, lūkesčius ir įgūdžius. Tikrai nebūtina aukštojo mokslo diplomą turėti vien tik dėl mados. Daug  svarbiau (apsvarsčius savo asmeninius gebėjimus ir įgimtas savybes!) rinktis tokią profesiją ar specialybę, kuri artima Jūsų širdžiai.
 
Ekonominės krizės metu padaugėjo norinčiųjų mokytis profesinėse mokyklose ir įgyti profesiją. Pakitusią motyvaciją nulėmė ne tik padėtis darbo rinkoje, kai daugėja bedarbių su aukštuoju išsilavinimu, bet ir naujas profesinių mokyklų „veidas“. Taigi modernus profesinis mokymas gali tapti Jūsų pasirinkimu!
 
Vienas didžiausių profesinio rengimo centrų Lietuvoje – VšĮ Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras – siūlo mokytis ir tobulėti kartu! 2011 metais pripažintas Lietuvos Profesinio rengimo lyderiu, Centras kasmet sulaukia vis gausesnio stojančiųjų skaičiaus. Taip yra dėl to, kad ši mokymo instutucija gali pasiūlyti platų mokymosi programų spektrą, kurias rengiant ir vykdant nuolat bendradarbiaujama su darbdaviais, kad baigusiems mokslus netektų patirti bedarbystės naštos. Centras gali didžiuotis, jog įsidarbina apie 97 proc. absolventų! 
 
Darbdavių įtraukimas į mokymo/studijų programų rengimo, priežiūros, vertinimo ir sertifikavimo sistemas leidžia užtikrinti darbo rinkoje paklausių specialistų rengimą. Sau tinkančią ir patinkančią specialybę ras kiekvienas, tad siūlome susipažinti:
 
Grožio srityje: Higieninės kosmetikos kosmetikas, sporto klubo veiklos organizatorius, kirpėjas, siuvėjas, dailiųjų tekstilės dirbinių gamintojas, sukirpėjas - konstruktorius ir modeliuotojas. 
 
Sveikatos srityje: Ortopedinės avalynės gamintojas, sporto klubo veiklos organizatorius, paramedikas, pėdos priežiūros paslaugos teikėjas, masažuotojas.
 
Socialinės gerovės srityje: Socialinio darbuotojo padėjėjas, žirgininkystės verslo darbuotojas, gyvūnų prižiūrėtojas, apsaugos darbuotojas.
 
Verslo srityje: Sporto klubo veiklos organizatorius, smulkiojo verslo paslaugų teikėjas, smulkiojo verslo organizatorius, žirgininkystės verslo darbuotojas, gyvūnų prižiūrėtojas, apeigų ir švenčių organizatorius, floristas, tekstilės gaminių priežiūros darbuotojas, patalpų ir aplinkos priežiūros darbuotojas, poilsio paslaugų agentas. 
 
Pagrindinė Centro veikla – profesinis mokymas. Taip pat vykdomas pagrindinis ir vidurinis ugdymas bei suaugusiųjų mokymas. Įgijus specialybę VšĮ Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centre, studijas siūlome tęsti Šv. Ignaco Lojolos kolegijoje. Iš profesinio mokymo lygmens išaugusi kolegija mokiniams ir studentams sudaro palankias galimybes siekti kolegijinio mokslo, įgyti kokybišką išsilavinimą, ugdant katalikiškas vertybes ir puoselėjant lietuviškąjį bendruomeniškumą. Ši kolegija, derinanti amato mokymą, profesines studijas ir katalikiškųjų vertybių ugdymą yra pirmoji tokio tipo įstaiga Lietuvoje.
 
Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro mokiniai gali džiaugtis nuolat atnaujinama ir modernizuojama mokymo baze. 2009 metais gauta ES SF subsidija sektoriniam grožio srities Centrui sukurti leis pirmauti rengiant šios srities specialistus Lietuvoje. Mokiniams sudaromos sąlygos atlikti praktiką puikiai įrengtoje „Floristikos studijoje“, Grožio studijoje“ ir „Pėdos priežiūros studijoje“. Praktinio mokymo bazėse sudarytos sąlygos artimos realioms darbo rinkoje. Mokiniai gali įgyti tarptautinius europinius IES sertifikatus, kurie plečia įsidarbinimo galimybes.
 
Tikri savo srities profesionalai moko būsimuosius specialistus. Floristikos st
 

udijas pasirinkę mokiniai turi galimybę mokytis pas vieną garsiausių ir talentingiausių Lietuvos floristų Marijų Gvildį bei pasaulinio lygio floristikos virtuozą šveicarą Peterį Hessą. Ar žinojote, kad šiame Centre pradėti rengti pirmieji Lietuvoje kvalifikuoti apsaugos darbuotojai? Kad kiekvienais metais mūsų mokiniai tampa įvairių konkursų laureatais?
 
Centre taikomas netradicinio ugdymo modelis leidžia inovatyviai įtvirtinti mokinių žinias ir gebėjimus. Mokymo/si medžiaga siejama su besimokančiojo gyvenimu, patirtimi, ypač plėtojama ugdymo turinio integracija, tiriamieji, kūrybiniai, projektiniai darbai bei kiti netradicinio mokymo metodai. Akivaizdus rezultatas – gerėjantys egzaminų išlaikymo rodikliai bei stiprėjanti bendruomeniškumo dvasia.
 
Didžiausia mūsų vertybė - žmonės. Ateinantys mokytis, besimokantys, mokantys, besirūpinantys, kad visiems būtų šilta ir jauku... Kiekvienas žmogus čia vertinamas, laikomas unikaliu ir nepakartojamu, todėl mokiniai ir darbuotojai jaučiasi vieningos, darnios bendruomenės nariai. Ugdymas Centre grindžiamas katalikiškąja pasaulėžiūra, o Šv. Ignaco Lojolos koplytėlėje vykstantys susikaupimai stiprina bendruomeniškumą ir skleidžia gerumo dvasią profesiniame centre. 
 
Susitikime jau š.m. vasario 2-4 dienomis Litexpo parodoje ,,MOKYMASIS. STUDIJOS. KARJERA. 2012“. Čia Jūsų lauks šauni mūsų Centro komanda ir daug puikių staigmenų!
 
Mus rasite internetiniame puslapyje www.kaupa.lt
 
Karaliaus Mindaugo pr. 11, LT – 44287, Kaunas
Tel. (8 37) 22 17 23, faks. (8 37) 20 59 90
El.p. rastine@kaupa.lt
El. p. priėmimo.komisija@kaupa.lt