Jeigu svarstydamas apie savo gyvenimo galimybes supranti, kad sėdėjimas tarp keturių sienų nustatytomis valandomis yra ne tau, o laisvomis minutėmis žiūri į dangų ilgesingu žvilgsniu lydėdamas lėktuvus – nenusimink, tu tikrai ne balta varna! „Baltic Aviation Academy“ gali būti vieta, kur atrasi save. 
 
,,Baltic Aviation Academy” yra lyderiaujantis aviacijos mokymų centras Rytų Europoje.  Mūsų pagrindinė veikla – įvairūs aviacijos srities mokymai, profesionalūs orlaivių personalo sprendimai aviakompanijoms bei pilotų ir palydovų individualios karjeros konsultacijos. Mūsų klientai – įmonės bei privatūs asmenys iš Vakarų Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių, Indijos.  Suskaičiavome, jog esame apmokę daugiau nei 10.000 aviacijos specialistų. 
 
,,Baltic Aviation Academy“ veikianti pilotų rengimo akademija (angl. FTO – Flight Training Organization, liet. – skrydžių mokymo organizacija) yra parengusi nuoseklų kursą, kuris leidžia studentus išmokyti iki meistriškumo, reikiamo atlikti antrojo piloto pareigas daugiapiločiuose orlaiviuose, tokiuose kaip ,,Boeing“ ar ,,Airbus“. Baigę šiuos mokymus studentai gali pilotuoti vienpiločius vienmotorius ar daugiamotorius komercinio oro transporto orlaivius ir tęsti karjerą aviacijos srityje. Kursas pritaikytas ir turintiems skrydžių patirties, ir pradedantiems nuo pradžios. Visi šie kursai bus pristatyti „Litexpo“ parodoje.
 
Kiekvieną dieną įmonės durų slenkstį peržengia daugiau nei 30 pilotų iš viso pasaulio. Nuo pat pirmųjų savo studijų „Baltic Aviation Academy“ studentas yra apsuptas tarptautinės aplinkos –šių metų rugsėjį startavo pilotų-pradinukų grupė, kurią sudaro jaunimas iš Lietuvos, Olandijos, Tadžikistano, Ukrainos, Rusijos. Taigi mokslų metu įgyjama ne tik žinių, būtinų sėkmingai piloto karjerai, tačiau tuo pačiu metu galima tobulinti savo anglų ir rusų kalbų įgūdžius bei susipažinti su įvairiausiomis kultūromis.
„Litexpo“ parodos metu kiekvienas turės galimybę susipažinti su pilotų rengimo akademijos rengiamais kursais. Ir nesvarbu, ar nori tapti profesionaliu oro linijų pilotu, pilotu mėgėju ar orlaivių palydovų – visiems klausimams bus pateikti išsamūs atsakymai! Apsilankęs mūsų stende galėsi išbandyti savo sugebėjimus valdyti vieną populiariausių lėktuvų pasaulyje – ,,Airbus 320“. Neužmiršome ir pramogų – surengsime foto konkursą ir loteriją, kurios nugalėtojai bus paskraidinti realaus skrydžio treniruokliu, kuris net 99% atitinka lėktuvo kabiną ir yra naudojamas pilotų mokymams!
 
„Tapti pilotu norėjau nuo pat vaikystės. Manau, piloto darbas yra daugiau gyvenimo būdas negu profesija. Buvimas pilotu man reiškia nuolatinį judėjimą, susitikimą su įvairiausias žmonėmis, lankymąsi neįtikėtinose pasaulio vietose. Patrauklios moterys ir solidi alga taip pat nėra paskutinėje vietoje“,– sakė Pranas Drulis, studentas, 2011 m. pradėjęs integruotus komercinės aviacijos piloto licencijos (ATPL) kursus. 
 
„Pilotu būti norėjau nuo pat vaikystės. Viskas prasidėjo nuo to, kad penkerių metų skrisdamas lėktuvu pradėjau rodyti kaprizus. Kadangi lėktuvas buvo mažas ir vietinės paskirties, pilotų durys buvo neuždarytos. Išgirdęs mano verksmą, vienas pilotas pakvietė mane į lėktuvo kabiną. Pamačius visus instrumentus ir mygtukus iškart praėjo noras verkti. Grįžus tėtis pasidomėjo, kokie įspūdžiai, o aš atsakiau: „Tėti, aš tapsiu pilotu, nes tai – patys geriausi žmonės pasaulyje.“,– sakė Anatolijus Aniskinas, tarptautinės grupės studentas iš Rusijos.
 
Darbas aviacijoje kiekvieną dieną atneša naujų iššūkių: tu niekada nesėdi vienoje vietoje, pamatai įvairių pasaulio kultūrų, susitinki su žmonėmis, turinčiais neįprastų įpročių ir įsitikinimų, žaviesi gražiausiais pasaulio kampeliais ne vaikščiodamas ant žemės, o iš dangaus aukštybių. Nesvarbu, kuo nutarsi būti – kapitonu ar skrydžio palydovu, antruoju ,,Boeing“ pilotu ar pilotuosi mažą ,,Cessna“ lėktuvėlį, pasirinkus aviaciją neeilinis gyvenimo būdas garantuotas. 
 
Jeigu vis dar abejoji, pažiūrėk mūsų vaizdo klipą, kuriame pirmųjų metų studentas Pranas Drulis supažindina su lėktuvo kabina: http://bit.ly/z7sSN1. Jeigu sudomino, neabejok, užsuk į „Baltic Aviation Academy“ stendą „Litexpo“ parodos metu!