Laukiame jaunų žmonių, norinčių tobulėti ir praktiškai mokytis verslo. Kviečiame į verslo idėjų konkursus, asmenines konsultacijas, informacinius renginius ir naujų žinių paiešką www.juvene.lt portale.
 
Jau trečią kartą Litexpo parodoje „Mokymasis. Studijos. Karjera“ dalyvauja Kauno regioninis inovacijų centras, pristatydamas projektą JUVENE (“JaUnųjų VErslininkų kūrybiškumo ir iNovatyvumo ugdymo Erdvė“). JUVENE lotynų kalba reiškia jaunimas, o logotipe vaizduojamas senovės kūrybingumo, išminties ir svajonių išsipildymo simbolis – voras.
 
2010 m. ir 2011 m. parodos metu atlikta daugiau nei 500 lankytojų apklausa parodė, jog verslininkai labiau nei kiti mėgsta priimti sprendimus, nebijo atsakomybės ir pasitiki savo jėgomis. Taigi su Juvene pagalba siekiame ugdyti sėkmingam verslininkui reikalingas kompetencijas, paskatinti jaunimą domėtis verslu, padėti vystyti idėjas ir kurti savo įmones. 
 
Projektą koordinuoja VšĮ Kauno regioninis inovacijų centras (KRIC). Tai konsultacinė įmonė, teikianti verslo kūrimo, plėtros, projektinės veiklos paslaugas. KRIC gali būti Jūsų partneriu ieškant naujų žinių, ekspertų, technologijų, gerosios verslo patirties Lietuvoje bei užsienyje. 
 
Užsukite į KRIC stendą arba aplankykite mus Kaune (K. Petrausko g. 26-221, Kaunas, tel 8-37-333036, el. p. ic@ktc.lt, www.ic.ktc.lt).  
 
Dėmėsio! Jei 2012 m. vasario 2 – 4 dienomis atvykę į Juvene stendą pasakysite slaptažodį „Juvene padeda kurti verslą“, dovanų gausite knygą „Pasaka apie inovacijas“. Ir žinoma, knygų kiekis ribotas, todėl negalime pažadėti visiems smiley