Kastu International – tai organizacija, kuri buvo įkurta tam, kad padėtų žmonėms realizuoti savo troškimus įgyti aukštąjį išsilavinimą užsienyje. Joje dirba draugiškas ir atsakingas kolektyvas, kuris supranta, su kokiomis kliūtimis ar nesklandumais gali susidurti žmogus, ketinantis studijuoti užsienyje. Būtent todėl Kastu International konsultantės, ne tik suteiks Jums nešališką informaciją apie galimybes studijuoti norimą specialybę svetur, bet ir lydės Jus viso stojimo metu.
 
Kastu International tikslai yra nemokamai konsultuoti studijų užsienyje klausimais, suprantamomis sąlygomis organizuoti stojimo procesą bei ieškoti atsakymų į visus klausimus, susijusius su studijomis ir gyvenimu užsienyje. 
 
Kastu International yra pasirašiusi sutartis su Danijos, Anglijos, Škotijos, Švedijos ir Nyderlandų universitetais bei koledžais ir būtent dėl to, žmonėms, stojantiems per mus, stojimo procesas yra daug paprastesnis:
 
Jums nebereikia pildyti daugybės atskirų stojimo anketų, vietoj to, Jūs galite užpildyti vieną Kastu International elektroninę stojimo anketą ir joje surašyti norimas mokslo įstaigas prioritetų tvarka;
Stojant į daugelį organizacijos Kastu International atstovaujamų užsienio aukštųjų mokyklų nereikia laikyti tarptautinių IELTS ar TOEFL anglų kalbos testų, vietoj jų Jūs galite laikyti nemokamą Kastu anglų kalbos testą.
 
Žmonėms, kurie dar nėra visiškai apsisprendę ar nori studijuoti svetur, organizacija Kastu Internacional organizuoja  keliones į atstovaujamas Danijos karalystės aukštojo mokslo įstaigas. Jų metu turėsite galimybę išvysti universitetus bei pabendrauti su jau ten studijuojančiais.
 
Kastu International džiaugiasi galimybe dalyvauti Lietuvos parodų ir kongresų centro Litexpo organizuojamoje parodoje ,,MOKYMASIS STUDIJOS KARJERA 2012“. Š.m. vasario 2-4 dienomis vyksiančioje parodoje Kastu International:
 
Suteiks Jums informaciją apie Anglijos, Danijos, Škotijos, Švedijos bei Nyderlandų švietimo sistemas, jų skirtumus, privalumus;
Pristatys atstovaujamus užsienio universitetus bei koledžus;
Konsultuos stojimo į užsienio aukštąsias klausimais;
Kiekvieną parodos dieną organizuos atvirą paskaitą parodos dalyviams tema ,,Studijos užsienyje“;
Bei suteiks daug kitos naudingos informacijos apie būsimas stojančiųjų studijas, gyvenimą bei darbą užsienyje.
 
 
Dėmesio!
 
Visos Lietuvos parodų ir kongresų centro Litexpo organizuojamos parodos ,,MOKYMASIS STUDIJOS KARJERA 2012“ metu Kastu International organizuos loteriją, kurios metu laimėsite net tris organizacijos Kastu International organizuojamas keliones į atstovaujamas Danijos aukštąsias mokyklas. 
 
 
             Kelionė po Danijos aukštojo mokslo įstaigas.
 
 
Šios kelionės tikslas yra išvysti, kaip iš tikrųjų atrodo studijų pasaulis svečioje šalyje, kokiais metodais, kokioje aplinkoje mokosi į Daniją išvažiavę studijuoti Lietuviai. 
 
Kelionės metu moksleiviai bei studentai aplanko Danijos aukštąsias mokyklas, turi galimybę pamatyti,  kaip vyksta paskaitos, be abejo, pabendrauti su ten studijuojančiais studentais.  
 
Kelionė vyksta autobusu, aplankant Berlyną bei Vokietijos tropikų parką.
 
Kelionė vyks vasario 18-23 dienomis. Bus aplankytos 5 Danijos aukštosios mokyklos – Business Academy Aarhus, VIA University College, TEKO - Design and Business School, AU-Herning bei International Business Academy.
 
Jau š.m. vasario 2-4 dienomis lauksime Jūsų Litexpo parodoje ,,MOKYMASIS STUDIJOS KARJERA 2012“. 
 
Iki susitikimo!
www.kastu.lt