Būsimasis absolventas: Kodėl verta rinktis Jūsų mokymo įstaigą? 
Studentas Mindaugas: LIETUVOS AUKŠTOJI JŪREIVYSTĖS MOKYKLA - vienintelė aukštoji mokykla Lietuvoje, kurioje rengiami jūrininkai ir kiti jūrinio sektoriaus specialistai. Šių specialistų poreikis auga dėl tarptautinės darbo rinkos, t.y.  baigę studijas absolventai įsidarbina ne tik Lietuvos, bet ir užsienio laivybos kompanijose. Tyrimai rodo didėjančią jūrininkų paklausą darbo rinkoje ateityje. Taigi 7 priežastys rinkti studijas LAJM: 
1. Tarptautinė profesija – pripažįstama visame pasaulyje;
2. Moderni  mokymo bazė: treniruokliai, laboratorijos; 
3. Patrauklios ir reikalingos darbo rinkai studijų programos; 
4. Jūrinė plaukiojimo praktika arba jūrų verslo organizacijose;
5. Kvalifikuoti dėstytojai; 
6. Demokratiška aplinka ir dėmesys studentui;
7. Popaskaitinės veikla ir galimybė tobulėti.
 
Būsimasis absolventas: Kokios karjeros galimybės baigus jūsų studijų programas? 
Studentas Mindaugas: Jūrininko karjera priklauso nuo įgytos specialybės: laivavedžio ar mechaniko. Laivavedys savo karjerą jūroje pradeda nuo kapitono padėjėjo iki laivo kapitono; mechanikas - nuo budinčiojo mechaniko iki vyriausiojo mechaniko. Tai ne tik geros darbo perspektyvos jūroje, bet  ir įvairaus darbo galimybės sausumoje. 
Pasirinkę uosto ir laivybos įmonių valdymo ar finansų studijas, absolventai siekia karjeros nuo specialisto iki vadovo jūrų transporto, uosto, laivybos, logistikos įmonėse, jūrinėse tarnybose - jūrų verslo vadybininkas, logistikos specialistas, transporto technologas, laivų brokeris, uosto ir laivybos kompanijų finansininkas, apskaitininkas, finansų analitikas, finansų vadybininkas, ekonomistas, auditoriaus padėjėjas, laivų įgulų formavimo vadybininkas..... pasirinkimas toks platus, kaip devynios jūros. 
 
Būsimasis absolventas: Kiek studijų krypčių pristato Jūsų mokymo įstaiga?  Gal yra naujų studijų krypčių (specialybių), kurios bus pristatytos parodoje?
Studentas Mindaugas: Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla siūlo:
Technologijos mokslų studijų programas:                               Socialinių mokslų studijų programas:
- Jūrų laivavedyba,                                                               - Uosto ir laivybos valdymas,
- Laivų energetinių įrenginių eksploatavimas,                        - Uosto ir laivybos įmonių finansai.
- Jūrų transporto logistika (nauja).
 
LAJM  studentai ne tik studijuoja, bet ir gali: 
Dalyvauti studentų mainų programose;
Vykti stažuotis  užsienio jūrinio sektoriaus įmonėse; 
Praktikos metu užsidirbti;
Surinkus tinkamą jūrinį stažą gauti jūrinį diplomą; 
Gauti Valstybės mokslo ir studijų fondo paskolą, 
Gauti vardines rėmėjų bei fondų stipendijas; 
Gauti konsultacinę ir informacinę pagalbą karjeros planavimo klausimais.
 
Būsimasis absolventas: Kokias paslaugas pristatys Jūsų aukštoji mokykla parodoje?
Studentas Mindaugas: Apsilankę LAJM stende, būsimieji absolventai:  galės pabendrauti su studentais, dėstytojais ir sužinoti daugiau apie studijas, jūrinę plaukiojimo praktiką, karjeros perspektyvas jūriniame sektoriuje. Susitiksite ir su studentais, pasirinkusiais Karinių jūrų pajėgų Vadų kursus, po kurių baigimo studentams suteikiamas atsargos leitenanto laipsnis.
 
Būsimasis absolventas: Kodėl rinkotės studijas LAJM?
2011 m. absolventas Nerijus Kniūkšta (Uostos ir laivybos valdymo studijų  programa) „Šias studijas rinkausi todėl, kad norėjau įgyti neeilinę specialybę su kuria galėčiau dirbti įvairiose Lietuvos ar užsienio įmonėje. Pabaigus studijas ir pradėjus ieškotis darbo supratau, kad įgijau gerą specialybę, nes atitinku darbdavių keliamus reikalavimus. Darbą radau per kelias savaites, todėl studijos pateisino visus mano lūkesčius“.
4 kurso studentas Mindaugas Danyla (Jūrų laivavedybos studijų programa): „Aš neturiu tos gilios istorijos apie mano jūrinės karjeros svajonę... Tai greičiau buvo kažkas spontaniško... Tačiau tai sėkmingai peraugo į kryptingą tikslo siekimą ir šiandien pasirinktos profesijos nekeisčiau jokia kita :-)  Kalbat apie galimybes ir perspektyvas, čia kaip ir bet kurioje profesijoje viskas priklauso tik nuo tavęs paties, tačiau jūrininko specialybė atveria neribotas galimybes bet kurioje pasaulio vietoje :-)“ .
 
Nebijai iššūkių dirbti tarptautinėje darbo rinkoje?... Jei taip, dinamiška ir įdomi karjera jūroje ar krante gali būti tavo!